logo trhovky

Eventy reflektující vaši firmu

Inovace pro tým, progres pro šéfa.

Školení, párty, výjezdní zasedání, neformální grilování, teambuilding, sport i výlety.

NABÍZENÉ SLUŽBY

Firemní akce tvoříme na míru vašim zaměstnancům i budgetu.

Umíme nacítit atmosféru vaší firmy a zorganizovat event přesně pro váš tým. Firmy se k nám rády vracejí. A my si toho ceníme. Vaše hodnoty jsou naše cíle. 

Catering na míru vašim potřebám

Raut, bufet, coffee break, grilování.

Profesionální technické vybavení

Ozvučení, obrazovky, mikrofony, řečnické pulty.

Flexibilní prostorové uspořádání

Přizpůsobíme terasu, kongres i prostor u baru.

Osobní event manager

Umíme vám uspořádat akci na míru.

Jak se vaše akce stává realitou?

Jednoduše. Zvedněte telefon, vytočte naše číslo.  Případně napište email s poptávkou a specifikací vašeho eventu. My doděláme, co máme rozdělaného a hned se vám ozveme zpět.  Doladíme detaily, kalkulaci i ingredience do polévky. 

Konzultace a plánování vaší akce

Realizace akce podle vašich potřeb

Akce může
začít

Využijte plného potenciálu
kongresového sálu i sportovišť

Kongresový sál je připraven pojmout až 150 lidí.  Přilehlé prostory lze také využít pro školení nebo coworking. Po utíkající pozornosti všech účastníků se hodí sportovní vyžití, které je u nás pasivní i aktivní. Tenis, bowling, minigolf, šipky, pingpong, stolní i arkádové hry. Kongres i sportoviště je plně vybaveno. 

Welcome to Oruzen

Catering přizpůsobený vašim chutím

Dopřejte si k tomu sbližování i něco dobrého! Mimo vynikajícího občerstvení pro vás zařídíme také grilování u pláže, hostinu pod širým nebem či svačiny na výlety. Plzeň na čepu a široký výběr míchaných alkoholických drinků a nealkoholických nápojů je samozřejmostí.

Začněte své ráno u nás vydatnou snídaní, pokračujte s potřebnou coffee break následovanou skvělým obědem. Před nebo po luxusní večeři si můžete dát i něco sladkého na zub v našem sweet baru.

REFERENCE

Slova klientů

Barbora Nováková
Barbora Nováková
2024-03-14
My máme zkušenosti se Sporthotelem obrovskou, a to, že jsme tam uspořádali svatbu (červen 2023). Nelitujeme ba naopak - na všem se dalo lidsky domluvit, což jsme ocenili ze všeho nejvíce. Vedení přicházelo s vlastními nápady, doporučeními na základě získaných zkušeností, byli kdykoli na telefonu, mají kontakty, supr. Co se týče personálu - vím, jaký je problém, sehnat slušné a spolehlivé lidi do pohostinství, ale na naší svatbě byl personál naprosto skvělej. Prostě nám splnili, co nám na očích viděli. A že toho nebylo málo :).
Marek Mašek
Marek Mašek
2023-12-27
Víc vstřícný personál jsem asi nezažil. Vybavení hotelu, chuť jídel a možnost dalších aktivit kolem je nepřeberná. Měli jsme zde 2x firemní akci a příští rok plánujeme i svatbu
Karolína Hovorková
Karolína Hovorková
2023-12-02
Jezdíme nově na akce Sporthotelu. Halloween a dnes Mikulášká s čerty. Vždy si zde děti něco vyrobí (např. lodičky, masky, dlabání dýní na halloween, dnes obrázky čertů, Mikuláše či andílka). Dětem pomáhají slečny převlečené do čarodějnic nebo dle tématu. Vždy doplněné dětskou diskotékou s mlhou a projekcí nebo malováním na obličej. Od Mikuláše dostaly děti plnou tašku dobrot a Adventní kalendář. Děti si mohou v mezičase zahrát bowling nebo se občerstvit. Nezapomeneme na lampionový průvod. Jedním slovem nádhera. ❤️Doporučuji navštívit. Těšíme se s dětmi na příště ❤️
Katerina Vyhnalkova
Katerina Vyhnalkova
2023-10-27
Pro naši společnost jsme zde pořádali teambuilding. Musím říct, že vše dopadlo na jedničku. Chtěla bych vypíchnout, že vstřícnost a ochota personálu a převážně pana Košťála se v dnešní době jen tak nevidí ♥️. Další věc je vyžití hotelů, výborná kuchyň a strašně dobrá Plzeň na čepu. Moc díky za vše.
Karolína Hovorková
Karolína Hovorková
2023-10-21
Lze zde platit kartou. Výborné snídaně, obědy, večeře, bowling 6drah, přes léto skákací hrady a při dešti vnitřní herna od klavíru, šipek, kulečníku, fotbálku. Doporučuji ❤️????.
Libor Peška
Libor Peška
2023-10-19
Organizovali jsme v areálu "konferenci". Na tento druh akce je areál výborný. Perfektní spolupráce před, v průběhu i po akci!| Jídlo bylo excelentní a všichni jsme si pochutnali. Večer u bowlingu a reprodukované hudby byl skvělý!
Lenka Ježková
Lenka Ježková
2023-10-13
Velká pochvala personálu - obsluze, kuchaři... Krásné pokoje, prostředí, vyžití. Obsluha - milá, rychlá, krásně se o nás starala. A obrovská poklona kuchaři - shodli jsme se, že jídlo bylo božské! Nechci vypisovat vše, ale např. ten krocan, to maso s cedarovou omáčkou, žampiony... vše co jsme ochutnali, bylo božské!!!
Filip Olejník
Filip Olejník
2023-09-11
Sporthotel na Trhovkách, si zaslouží víc než 3,6 ⭐! Rozhodně po rekonstrukci to tady vystřelilo slušně nahoru. Ubytování je nové a čisté. Nová terasa s grilem, výborná točená Plznička a spousta aktivit (bowling, arkádovky, stolní fotbálek, tenis...). Super je, že si sem může skočit na snídani kdokoliv z kempu. Dá se tu platit kartou, snad jediné místo na Trhovkách, kde to jde ???? Nemusím přemýšlet, jestli jsem si vzal s sebou dostatek ????????. No a hlavně ten personál, ten je prostě top. Všechno jde, nic není problém a hlavně úsměv ????. V červenci nám vyšla vstříc paní Mirka, když bylo v hotelu všechno plné a dohodli jsme se na alternativě, no a teď v září na svatbě přátel opět super servis. Jen tak dál, příští léto zas! ????
Marketa Velcova
Marketa Velcova
2023-09-10
Byla jsme zde na svatbě a vše skvělé. Krásné a čisté pokoje, pohodlné spaní. Obsluha skvělá a jídlo snad ještě lepší. Vřele doporučuji.

Vaše nejčastější dotazy

Sportovní teambuilding pro vaše zaměstnance

Vezměte své kolegy do přírody a užijte si tak příjemný teambuilding.

CZ/EN/DE