Firmy

TEAMBUILDING, PARTY, AKCE...

Slavíte narozeniny? Rozvod? Stmelujete partu v práci? Tvrdí se, že správná akce je ta, kterou si nikdo nepamatuje. Naopak. Správný open-air na břehu přehrady nebo bowlingový turnaj si bude pamatovat každý host. 

Kongresový sál, minigolf, bowling, beachvolleyball, tenis, ubytování pro 160 osob. To vše nabízí náš rozlehlý areál. 

Zařídíme vám nezapomenutelné zážitky včetně tematické párty, večeru s celebritou, kouzelníka i plavby po Vltavě. Stačí se jen zeptat. Vaše přání je naše radost. 

KONGRESOVÝ SÁL

Workshopy, školení, prodej vysavačů, studijní pobyt, kongres, relax, jóga, hypnóza, zpěv, tanec i karaoke. Sál je multifunkční, připravený na rozmanité vyžití i využití.

Skvělá akustika, technika, klavír, malý parket, bowling na dosah. Kapacita sálu je až 150 míst. 

CATERING NA MÍRU

Od snídaně, přes Coffee break, svíčkovou jako od babičky, grilovanou krůtu až po Sweetbar. Můžeme zajistit i svačinu na výlety, gril u pláže, či hostinu pod širým nebem. Je jen na vašem uvážení, pro co se rozhodnete. 

Součastí naší nabídky je samozřejmě i plzeňské pivo na čepu, variace míchaných drinků i široký výběr nealkoholických nápojů. 

 

 

B. Vacková, Alimpex FOOD a.s.
B. Vacková, Alimpex FOOD a.s.
@alimpex
Read More
Ve Sporthotelu na Trhovkách jsme měli několik firemních akcí- firemní mejdan pro 120 lidí, akci pro zákazníky, setkání s dodavateli. Vždy k plné spokojenosti, usměvavá obsluha, bezvadný catering přímo na míru našim požadavkům, zajištění Dj a dalšího zábavného vyžití - bowling, kulečník, ping pong, šipky atd. Ubytování příjemné, čisté, jak v chatkách tak na zrekonstruovaném hotelu. Jako bonus skvělá bohatá snídaně. Za nás 5/5! Už plánujeme další akce.
cs_CZ