Letní sezóna

Letní pobyty na Trhovkách probíhají v týdenním turnusu od soboty do soboty. Případně od čtvrtka do neděle nebo pondělí až čtvrtek. Dvoudenní pobyty již nejsou možné. Děkujeme za pochopení. 

Nové hotelové pokoje

V roce 2022 jsme se rozhodli pro vás vytvořit něco zcela nového. A v roce 2023 již stojí třípatrový hotel. Pokoje hotelového typu naleznete detailněji rozepsané v rezervačním systému. Pyšní se krásnou koupelnou, televizí, konvicí či lednicí, křeslem pro odpočinek, skříňkou na svršky. V koupelně naleznete ručníky a postele jsou povlečené připravené pro vaše snění.  Pokoje jsou koncipované pro dva s přistýlkou nebo pro čtyři. Z některých pokojů je možné vyjít na terasu.

Dvoupatrové chatky

Ubytovat se můžete v dvoupatrových chatkách, které byly vystaveny v roce 2000. Chatka disponuje 4 lůžky (v každém patře dvě postele) a jednou přistýlkou v podobě gauče, kam se vejde jeden dospělý nebo dvě malé děti. Přikryjte se našimi peřinami. Poseďte si na vlastním záchodě a pohodlně se vysprchujte ve sprše. Do sucha se utřete našimi ručníky. S kávou v ruce se nadechněte čerstvého vzduchu na terase s výhledem do borovicového háje. V pokoji se podívejte na televizi, uvařte si čaj. Naleznete i základní nádobí. Horní patro skýtá balkon. Po domluvě si můžete opéct buřty. Zaparkujete u chatek nebo na přilehlém parkovišti. Vychované pejsky, kočičky i jiné mazlíčky vítáme.

Pokoje Šťastná trojka

Budova, která může sloužit  vaší rodině nebo kamarádům. Vyjdete schody do patra objevíte tři pokoje (dvoulůžkový se sprchou, třílůžkový s přistýlkou a sprchou, čtyřlůžkový s vanou i přistýlkou a krásným výhledem z balkonu). Lednice, konvice, ručníky i povlečení jsou nad slunce jasná záležitost.

cs_CZ