Svatby

Ona řekla ANO... teď už jen vybrat místo

Váš den D bude u nás zcela bez starostí, postaráme se vám o všechno. Zařídíme vše od ubytování 160 hostů, přes knedlíčkovou polévku jako od babičky, až po ranní vyprošťovák. A to vše jen hoďku od Prahy!
Zařídíme vám občerstvení po celý den. Nabízíme snídani formou bufetu, kompletní svatební hostinu, coffee break, večerní catering a dokonce i trendy záležitosti jako například sweetbar či čokofontánu. Na to vše a mnohem více se můžete těšit v naší nové kuchyni. 
Váš první polibek se může uskutečnit ve stínu platanu, svatební výzdoba bude vytvořena dle vašich představ a program i délka svatby je zcela na vás. U nás si přijde na své téměř každý, někdo upřednostní svatební tradice a někdo zase raději vyrazí na projížďku lodí po přehradě. A my vám na vše řekneme jednoduše ANO!
Se vším vám ráda pomůže naše svatební koordinátorka a hladký průběh svatby zajistí náš usměvavý personál.
Chcete místo na protančení svatebních střevíců? Není problém. Samozřejmost je také DJ s vaším oblíbeným hudebním žánrem. 
K tanci také nesmí chybět něco dobrého k pití. Co takhle vychutnat si naše vychlazené plzeňské pivo na čepu či spoustu druhů míchaných drinků?